Vindem Furnir Natural Mahon Patru Fete Fasonate Italia

  • Oferta
    18313794
  • Data
    2021-02-02
  • Statut : Expirat

Produs

Tip furnir estetic Furnir natural
Tipul speciei Foioase din Africa
Specii Mahon
Tăiat patru fete fasonate
Originea Camerun

Specificaţii

Calitatea AA (extra)
Volumul 1500 - 2000 m2 (sqm) Spot - o dată
Suprafață 1500 - 2000 m2 (sqm)
Grosime 0.5 mm
Lungime 280 cm
Descriere Fiddelback figured Khaya veneer

family: MELIACEAE

species name: KHAYA ANTHOTECA , KHAYA IVORENSIS , KHAYA GRANDIFOLIOLA

other names: N'DOLA , KAJU , N'GOLLON , ACAJOU BASSAM , KRALA , AFRICAN MAHOGANY , TAKORADI MAHOGANY , ZAMANGUILA , OGWANGO , MUNYAMA , KHAYA MAHOGANI , ACAJOU BLANC , UNDIA NUNU , MANGONA , ZAMINGUILA , AHAFO , CAOBA DEL GALON , AKUK , ERI KIRE , DEKE

Preţ şi condiţii

Prețul La cerere EUR pe m2 (sqm)
Incoterm EXW (Ex Works) - Franco uzina Țara Italia Regiunea Meda (MB)
Oferta vizibilă în: Toată lumea

Vânzători

Ne pare rău, dar această oferta nu mai este disponibilă. Dar este ok! Trebuie doar să completați formularul de mai jos și veți primi anunțuri similare și actuale.

 Confirm că am citit și înțeles Declarația de confidențialitate a Fordaq

Prin înregistrare vă exprimați acordul pentru Termenii și condițiile Fordaq.