Vindem Furnir Natural Sapelli Patru Fete Netede Italia

  • Oferta
    18341694
  • Data
    2021-04-30
  • Valabil pana:
    2021-10-27

Produs

Tip furnir estetic Furnir natural
Tipul speciei Foioase din Africa
Specii Sapelli (Sapele, Aboudikro, Penkwa, Lifaki)
Tăiat patru fete netede
Originea Camerun

Specificaţii

Calitatea AB (prima si a doua)
Volumul 10000 - 15000 m2 (sqm) Spot - o dată
Suprafață 10000 - 15000 m2 (sqm)
Grosime 0.5 mm
Lungime 250-285; 315-345 cm
Descriere Sapelli veneer quality AB, sizes 250-285 [cm] and 315-345 [cm].

Family: MELIACEAE

Species name: ENTANDROPHRAGMA CYLINDRICUM

Other names: UNDIANUNO, ASSIE, ABOUDIKRO, SAPELE, PENKWA, SAPELEWOOD, MUYOVU, M'BOYO, LIFAKI, SAPELLI-MAHOGANY - Translated with google

Preţ şi condiţii

Prețul La cerere EUR pe m2 (sqm)
Incoterm EXW - franco uzina Țara Italia Regiunea Meda (MB)
Data limită livrare În stoc
Oferta vizibilă în: Toată lumea

Vanzator

Confirm că am citit și înțeles Declarația de confidențialitate a Fordaq

Prin înregistrare vă exprimați acordul pentru Termenii și condițiile Fordaq.